Türkçe ve Yabancı Müzik Yayını Yapan Tv Kanalları

Sponsorlu Bağlantılar

Müzik Yayını Yapan Tv Kanalları

video klip yayını yapan kanallar

Canlı müzik yayını yapan Türkçe ve Yabancı şarkı formatına sahip bir birinden iyi Tv kanalları. İster programını yükle izle istersen de web sitesinden canlı yayın akışını takip et. İşte size aynı formatta bir birinden güzel tv kanalları.

Türkçe Yayın Yapan Kanallar

Türkçe müzik video kanalları. Video formatıyla yılın en sevilen şarkılarını karışık olarak tüm gün izleyebilirsiniz. Full HD yayın kalitesinde uydu yayını yapan tv kanalları. Bu kanalları ister akıllı telefonunuzdan isterseniz de smart tv'nizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

PowerTürk : Türkçe müzik yayını yapan PowerTürk tv izlemekten keyif aldığım sizinde çok seveceğinizi düşündüğüm müzik kanallarından birisi. Hd yayın kalitesine sahip bu tv kanalında Türkçe pop, akustik, slow şarkılar bulabilirsiniz. Türkçe müziğin en iyi şarkıları arka arkaya bu kanalda. Kafe, restaurant tarzı mekanlarda duvarda yer alan smart tv'lerde bu kanalın açık olduğunu görürsünüz.

NumberOne Türk : En iyi müzik performans deneyimi için vazgeçilmez kanallar arasında yer alan bir diğer isim numberone'dır. Bu kanal gerek yayın kalitesi gerekse oynattığı şarkılar olsun harika bir deneyim sunmaktadır. Müzik dinlemek için tercih edebileceğiniz numberone Türk, Türkçe şarkıların en sevilen kanalıdır.

Kralpop : Köklü bir geçmişe sahip bu kanal Türkçe pop müzik yayını yapmaktadır. Kralpop pop şarkıların yanı sıra karışık şarkılara da yer veren deneyimli bir müzik kanalıdır. Fakat nedense diğer kanallara nazaran dinleyiciler tarafından daha az tercih edilmektedir. Powertürk ve Numberone tv bu tv kanalından açık ara öndedir.

DreamTürk : Farklı bir formata sahip dreamtürk Türkçe müzik yayını yapan kanallar arasındadır. Röportajlar, programlar ve daha bir çok farklı yayın akışı yine bu kanaldadır. Türkçe müziği seven dinleyiciler 7/24 video klip izleyebilirler.

Yabancı Yayın Yapan Kanallar

Yabancı video klip izlemek isteyenler. Her türlü cihazınızda klip formatında şarkılar izleyebilmenizi sağlayan tv kanalları hemen aşağıda sıralanmıştır. Dilediğiniz kanalı seçerek hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Power Tv : Yabancı video müzik yayınında en iyiler arasında yer alan Power Tv, Türk kanalında olduğu gibi yabancı'da da en iyisidir. Full HD yayın kalitesiyle oldukça sevilen bir müzik kanalıdır. Her türde yabancı müziği bu tv kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

NumberOne : Yabancı müzikte lider kanallardan bir diğeri de Number1'dır. Oldukça kaliteli ve güzel video kliplere ev sahipliği yapmaktadır. Haftanın en iyi 40 şarkısını bu kanalda izleyebilirsiniz.

TMB TV : Türk müziği birliği kanalı. Genellikle Türk kökenli ülkelerin popüler şarkılarını arka arkaya izleyebilmenizi sağlayan tv kanalıdır. Karışık yabancı türde şarkıları bu kanal üzerinden takip edebilirsiniz.

Sevdiklerinizle Paylaşın

Yorum Yaparak Katkıda Bulunabilirsiniz
Bildirim
Yeni şarkılar eklendi.
Kapat