Yasal Müzik Satın Alabileceğiniz Platformlar

Sponsorlu Bağlantılar

Yasal Müzik Satın Al Sevdiğin Sanatçıya Destek Çık

yasal müzik nereden alınır

Yasal olarak müzikleri nereden satın alabilirim diye düşünenler. İşte size en popüler ve güvenli lisanlı müzikleri satın alabilmenizi sağlayan üç site. Bu yazımız sonrasında dilediğiniz sanatçının en sevdiğiniz şarkısını, albümünü ve plağını satın alabilirsiniz. Uygun fiyat ve kampanyaları takip ederek indirime giren ürünleri hemen sepete ekleyebilirsiniz.

Bu platformlar ios, android ve tüm diğer işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz dosya satın almalarını içerir. Gerekli bilgi ve açıklamalar yazımızın devamında sizlere detaylı olarak sunulmaktadır. En güncel yeni şarkıları dinlemek için ana sayfaya giderek yeni şarkıları dinleyebilir sonrasında bu platformlar sayesinde kolay yoldan satın alabilirsiniz. Yeni şarkılar listesi temelde şarkı, müzik ve liste tanıtımları içerir. Sitemizde müzik satışı vb. ürün hizmet temini bulunmamaktadır. Satın alma için aşağıda yer alan siteleri incelemeye geçebilirsiniz.

1. D&R

D&R müzik satışı konusunda oldukça başarılı bir platformdur. Bu alanda hemen her sanatçının son albümleri, tek single şarkıları ve çok daha fazlası yer almaktadır. Yapacağınız üyeliğin ardından en popüler ve en yeni şarkıları tek single olarak ya da albüm şeklinde satın alabilirsiniz. Türkiye'nin bir çok yerinde mağazası olan D&R oldukça güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Alış işlemlerinizi güvenle sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz.

2. Apple Music

Apple'ın bir hizmeti olan Apple Music tüm ios işletim sistemi kullanan cihazlarla uyumlu olarak çalışmaktadır. Eğer ios işletim sistemine sahip cihazınız yoksa üzülmeyin! Apple bunu düşünerek windows işletim sistemiyle uyumlu olan Itunes programını indirmenize ve çalışmasına izin veriyor. Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra satın alma işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu satın almaları ilgili hesabınızı sonrasında satın alacağınız ios ürününe doğrudan aktarabilirsiniz.

3. Esenshop

Mobil ve pc için mp3, albüm, plak satın almak için Esenshop iyi bir tercih olacaktır. Bu alandan satın alacağınız tüm dosyaları android ve windows yüklü tüm ürünlerinizde sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz satın aldığınız ürünleri flash belleğe aktararak smart tv ve aracınızda kullanabilirsiniz.

Bu işlemler yasal yollardan müzik dinlemek isteyen ayrıca sanatçılara destek olmak isteyen kullanıcılar için geçerlidir. Yeni şarkılar listesi olarak sanatçıların albümlerinin ve yeni çıkan şarkılarının satın alınması taraftarıyız. Lütfen sevdiğiniz sanatçıların yeni şarkılarına destek için satın alın.

Sevdiklerinizle Paylaşın

Yorum Yaparak Katkıda Bulunabilirsiniz
Bildirim
Yeni şarkılar eklendi.
Kapat