Hakkında

yenisarkilarlistesi.com sitesi ve işleyişi hakkında fikir sahibi olun.

2020 Şarkılar sitesi online müzik dinleme portalıdır. İnternete bağlı olduğunuz her yerden ve cihazdan siteye giriş yaparak ücretsiz müzik dinleyebilirsiniz. Site, müzik hayranları tarafından müzik severler için oluşturulmuştur.

Kullanıcılar daha önemli! bu yüzden gizlilik ve memnuniyetiniz bizim için öncelikli.

Sitede yer alan müzik listelerini hiçbir bilgi vermeden dilediğiniz gibi dilediğiniz zaman ziyaret edebilir ve şarkıları online olarak dinleyebilirsiniz. Sitenin hiçbir bölümünde sizden kişisel bilgileriniz istenmez. Online ol ve müzik dinle hepsi bu.

Bu sitede yer alan tüm şarkılar tanıtım amaçlıdır. Sitenin hiçbir sayfasında şarkı ya da mp3 indirme hizmeti verilmemektedir. Sitede yer alan şarkılar, sanatçıları, popüler, güzel, hit, en çok dinlenen ve yeni çıkan şarkıları tanıtma amacıyla yayınlanmaktadır.

Müzik portalımızda, bizim tarafımızdan yönetilmeyen web sitelerine dış bağlantı verebiliriz. Bu bağlantıları ziyaret ettiğinizde, o sitelerin gizlilik ve kullanım sözleşmelerini mutlaka okuyunuz. Çünkü o siteyi ziyaret ettiğinizde geçerli tüm şartları kabul etmiş sayılırsınız.
Yorum Yaparak Katkıda Bulunabilirsiniz
Bildirim
Son güncellemeler!

2020 Şarkılar yeni çıkan şarkılar eklendi
Slow Şarkılar 9 şarkı eklendi.
Yabancı Şarkılar 14 şarkı eklendi.
Rap Şarkılar 12 şarkı eklendi.
Türküler 5 türkü eklendi.
İspanyolca Şarkılar 8 şarkı eklendi.
Eski yorum formu yeniden etkinleştirildi.
Türkçe Pop Şarkılar 3 şarkı eklendi
Disko Şarkıları 4 şarkı eklendi.
Sürekli aynı listeler mi güncelleniyor? Hayır! Hangi türde yeni şarkılar gelirse buna göre güncelleme yapılır.
Kapat