Nasıl Dinlerim ?

Sitede yer alan şarkıları dinlemek oldukça basittir. Herhangi bir listeyi seçtikten sonra, listede yer alan audio player üzerindeki oynat butonuna tıklamanız yeterli. Butonun hemen sağ ve sol tarafında yer alan önceki şarkı ve sonraki şarkı tuşlarından da şarkı atla özelliğini kullanabilirsiniz. Ayrıca tekrarla (loop) butonunda da aynı şarkıyı dilediğiniz kadar dinleyebilirsiniz.

Listelerde yer alan şarkıları dinleyemiyor musunuz? 

Gelin sorun nereden kaynaklanıyor bir göz atalım.

Listeleri dinlemekte sorun yaşıyorsanız eğer bunu tarayıcınızdan kaynaklanan sorunlar yüzünden yaşıyor olabilirsiniz. Bu durumda ne yapmanız gerekiyor? Bunu 3 madde de inceleyelim.

1) Tarayıcınızın ön belleği (çerezleri) aşırı dolmuş olabilir. Bunu sorunu ccleaner isimli yardımcı program vasıtasıyla ya da tarayıcınızın geçmişi temizle bölümünden çözebilirsiniz.

2) Tarayıcınız html5 desteklemiyor olabilir. Bir çok tarayıcı uzun zaman önce flash devrini bitirip html5'e geçti. Bu yüzden kullanmakta olduğunuz internet tarayıcısında html5 desteği yoksa eğer bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Çözümü, bilgisayarınıza Google chrome kurmak ayrıca sitemiz en iyi Google Chrome tarayıcısında çalışmakta, tarayıcıyı hemen şuradan indirebilirsiniz.

3) Bilgisayarınızda ya da kullandığınız tarayıcıda flashplayer özelliği olmayabilir. Bunun için ya 2. maddede yer alan çözümü uygulayın yada bilgisayarınıza Adobe Flashplayer'ı indirin.

Yukarıda sayılan maddeleri gerçekleştirdiğiniz taktirde yenisarkilarlistesi.com'da yer alan tüm şarkıları sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Ek : Sitemizde yer alan müzik player'ı MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) engeli olan bilgisayarlarda ya da internet ağında çalışmamaktadır.

Web sitemizde yer alan şarkılar ya da listelerle ilgili hiçbir olumsuz geri dönüş almadık. Ancak bu sorunu yaşayabilecek kullanıcıların olabileceğini düşünerek bu bilgilendirme yazısını yayınlamayı uygun gördük. Herkese sorunsuz ve keyifli dinlemeler dileriz.
Yorum Yaparak Katkıda Bulunabilirsiniz
Bildirim
Son güncellemeler!

2020 Şarkılar yeni çıkan şarkılar eklendi
Slow Şarkılar 9 şarkı eklendi.
Yabancı Şarkılar 14 şarkı eklendi.
Rap Şarkılar 12 şarkı eklendi.
Türküler 5 türkü eklendi.
İspanyolca Şarkılar 8 şarkı eklendi.
Eski yorum formu yeniden etkinleştirildi.
Türkçe Pop Şarkılar 3 şarkı eklendi
Disko Şarkıları 4 şarkı eklendi.
Sürekli aynı listeler mi güncelleniyor? Hayır! Hangi türde yeni şarkılar gelirse buna göre güncelleme yapılır.
Kapat